Klienci indywidualni:

Kupując 12-miesięczny dostęp do platformy ICAN Business Advisor®, otrzymują Państwo dostęp do wszystkich jej zasobów i funkcjonalności:
  • dostęp do biblioteki z 40 gotowymi modułami szkoleniowymi;
  • dostęp do wszystkich nowych modułów opublikowanych na platformie w czasie trwania wykupionego dostępu (średnio jeden moduł na kwartał);

Klienci korporacyjni:

W zależności od wybranego pakietu dostępu do platformy (uzależnionego od liczby pracowników i czasu trwania dostępu) dodatkowo będą mieli Państwo możliwość korzystania z:
  • dedykowanej strony do rejestracji z logo Państwa firmy;
  • dedykowanego panelu HR zawierającego raporty o postępach nauki pracowników.

Klienci indywidualni:

Najbardziej atrakcyjnym cenowo rozwiązaniem jest zakup 12-miesięcznego dostępu do platformy, który daje możliwość korzystania ze wszystkich modułów szkoleniowych umieszczonych na platformie w chwili zakupu oraz wszystkich nowych modułów opublikowanych na platformie w czasie trwania wykupionego dostępu (średnio jeden moduł na kwartał). Oprócz 12-miesięcznego dostępu istnieje możliwość zakupu pojedynczych modułów szkoleniowych (dostęp ważny przez 6 miesięcy) oraz trzech pakietów tematycznych (Manage your business, Manage others, Manage yourself), z których każdy składa się z 4 modułów (dostęp ważny przez 12 miesięcy).

Klienci korporacyjni:

W celu uzyskania informacji na temat ceny dostępu do platformy ICAN Business Advisor® dla pracowników Państwa firmy i możliwości korzystania z dodatkowych narzędzi (m.in. dedykowana strona do rejestracji, panel HR z raportami o postępach pracowników w nauce) prosimy o kontakt: formularz kontaktowy

Klienci indywidualni:

12-miesięczny dostęp do platformy, pakiety tematyczne i pojedyncze moduły można kupić w sklepie ICAN lub przez infolinię,tel.: (22) 250 11 44.

Klienci korporacyjni:

W celu uzyskania informacji o cenie dostępu do platformy ICAN Business Advisor® dla pracowników Państwa firmy prosimy o kontakt przy użyciu formularza kontaktowego
Dostęp do pojedynczego modułu szkoleniowego jest aktywny przez 6 miesięcy, a dostęp do pakietów Manage your business, Manage others, Manage yourself i rocznego pakietu ICAN Business Advisor® trwa 12 miesięcy.
Moduł jest widoczny przez cały okres zakupu tj. przez 6 lub 12 miesięcy od dnia zakupu. Po tym okresie moduł będzie nadal widoczny na pulpicie użytkownika, ale zostanie oznaczony jako „Niedostępny”. Ponowne korzystanie z modułu będzie wymagać ponownego zakupu.
Certyfikat jest dostępny po ukończeniu modułu oraz po zaliczeniu testu końcowego. Znaleźć go można w zakładce NOW I CAN! w sekcji CERTYFIKAT.
Tak, jeśli moduł zostanie ukończony, a dostęp do niego wygaśnie, nadal będzie można pobrać certyfikat, klikając na przycisk “Pobierz certyfikat”.
W pierwszej kolejności prosimy wyczyścić pliki cookie w przeglądarce, ponieważ mogą one blokować właściwe wyświetlanie się strony. Jeśli wyczyszczenie plików cookie nie pomoże, prosimy o kontakt pod adresem: pomoc@ican.pl
Nie jest to możliwe. Szkolenie dostępne jest tylko na platformie ICAN Business Advisor®.
Tak, ICAN Business Advisor® to w pełni reaktywna platforma, z której można korzystać także na smartfonie i tablecie.
W tej chwili dostęp do platformy możliwy jest na urządzeniach mobilnych tylko za pomocą przeglądarki.